YANDEX REKLAMLARI

YANDEX DIRECT REKLAMLARI

Yandex Direct Reklamları İle Ürün Ve Hizmetlerinizi Öne Çıkarın

Yandex Direct Metin Reklamları

Yandex Direct'in En Çok İlgi Gören Reklam Modeli Olan Yandex Direct Metin Reklamları İle Yandex Arama Motoru Aramalarında Reklamlarınız Demografik Özelliklere Göre Yayınlansın Tıklama Başına Ödeme Yapın.

Yandex Direct Video Reklamları

Yandex Direct Video reklamları sayesinde videonuzu Yandex Video Ağının milyonlarca kullanıcıdan oluşan kitlesi görür. Bu kitleye televizyon izlemeyenler de dahildir. Video reklamları sayesinde markanızı büyütün satışlarınızı arttırın.

Yandex Direct Harita Reklamları

Yandex Directin En Beğenilen Ve En Çok Kullanılan Uygulaması Olmasıyla Bilenen Yandex Haritalarda Milyonlarca Yandex Harita Kullanıcısına Reklamlarınızı Gösterelim Markanız Ürün Ve Hizmetlerinizin Bilirniliği Artsın. Adres Arayanların İlk Adresi Siz Olun

Yandex Direct Haber Reklamları

Yandex`in haber servisi olan Yandex Haberler servisinde makalelerin arasında Sizinde Reklamınız Yer Alsın. Yandex'in İlgi Gören Bir Başka Servisi Yandex Haber Servisinde Kullanıcılar Haberleri Okurken Sizi Farketsin.

Yandex Direct Grafik Reklamları

Yandex Direct Grafik Reklamları İle Hazırladığınız Resim ya da bannerlarla web sitenize Tıklama Alın. Reklamınız Tüm Yandex servislerinde Yayınlansın Tıklama Başına Maliyetle Bütçenizi Doğru Kullanın. Az Maliyetle Çok Tıklanma Alın

Yandex Direct Market Reklamları

Yandex Market Reklamları İle Satışlarınızı Arttıralım. Rakiplerinizin Önüne Geçmek İçin Ürün Ve Hizmetlerinizi Yandex Markette En Üstte Çıkaralım. Cironuz Ve Satışlarınız Artsın. Daha Fazla Kar Yapın. Profesyonel Yandex Direct Uzmanlarımızla Daha Fazla Yol Katedin.

Yandex Hava Durumu Reklamları

Yandex Direct'in Hava Durumu Servisinin Dört Mevsim boyunca kullanıldığı göze alındığında kullanıcıların sürekli takip ettiği bir servis olmasıyla birlikte reklamınızın sıkça kullancıların karşısına çıkacağı reklam modeliyle Sizde markanızı Büyütün Satışlarınızı Arttırın.

Yandex Direct Rehber Reklamları

Yandex`in firma ve site rehber sitesi olan rehber servisinde yer alan Reklamlarda Sizde Olmak istemezmisiniz Yüzbinlerce Firmanın Kayıtlı Olduğu Yandex Direct Rehber Reklamları İle Firmanız İlk Ulaşılan Olsun. İlk Aranan Siz Olun. Müşterileri Kaçırmayın.