GOOGLE REKLAMLARI

GOOGLE ADWORS REKLAMLARI

Google Reklamları İle Ürün Ve Hizmetlerinizi Öne Çıkarın

Google Arama Ağı Reklamları

Google Arama Ağı Reklamları İle Google Arama Motorunda İstediğiniz Kelimelerde En Üstte Yer Alın Tıklama Başına Maliyet Sistemi İle Siteniz Tıklandıkça Ödeme Yapın. Düşük Maliyetle Çokça Tıklanma Alın

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Görüntülü Reklam Ağı İle Google Reklam Yayınlayıcıların Sitelerinde Yer Alan Videoların Başında Ortasında Ya da sonunda Videolu Reklamlarınız Yer Alsın Markanızın Bilinirliği Ve Satışlarınız Artsın.

Google Yeniden Pazarlama Reklamları

Google'ın En etkili reklam modellerinden biri olan google yeniden pazarlama reklamları ile ürün veya hizmetiniz satana kadar müşteriye her yerde gösterilsin. Kullanıcının Zitaret Ettiği Sitelerde Karşınıza sizin Reklamlarınız Çıksın.

Gmail Reklamları

Gmail Sponsored Promotions (GSP) olarak bilinen Gmail reklamları, Gmail kullanıcılarını özel reklam formatları ile hedeflemenize olanak sağlayan yeni reklam çözümüdür. Ürün Ya da Hizmetlerinizi Hızlıca Gmail Kullanıcılarına Tanıtın.

Google Alışveriş Reklamları

Google Alışveriş Reklamları İle Google Arama Motorundaki Alışveriş Sekmesine Tıklandığında Ürünleriniz Ve Fiyatları Arama Yapanlara Gösterilsin Daha Çok Satış Elde Edin daha çok kar elde edin.

Youtube Reklamları

Youtube reklamları sizi doğrudan hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Hedef kitlenizi cinsiyet, yaş, ilgi alanları ve konuma göre seçebilirsiniz. En büyük avantajınız ise sadece reklamınız izlendiğinde para ödersiniz.