FACEBOOK İÇERİK VE REKLAM YÖNETİMİ

FACEBOOK İÇERİK YÖNETİMİ

Sosyal Medya Denilince Akla Gelen İlk Uygulama Kuşkusuz Facebook Platformudur. 2000’li Yılların Başında Hayatımıza Giren Facebook, Marck Zucenberg ve Arkadaşları Tarafından 2004 Yılında Amerika’nın Kaliforniya Eyaletinde Kurulmuştur.Başlarda İnsanların Arkadaşları İle Birlikte Vakit Geçirip Paylaşım Yaptığı Bir Sosyal Ağ İken Günümüzde Artık Dünya Dinamiklerini Değiştirme Gücüne Sahip Büyük Bir Sivil Toplum Kuruluşuna Dönüşmüş Büyük Bir Platformdur. Değişen Dünyada Facebook Artık Görsel Ve Yazılı Basının Yerini Almaya Başlamış. Bu Anlamda Reklamcılık Dünyasıda Buraya Kaymaya Başlamıştır. Bu Anlamda Ürün, Hizmet Ve Kampaya Tanıtımları İçin Facebook Artık Vazgeçilmez Bir Hal Almıştır. Tüm Ticari Ya da Sosyal İşletmeler Firmanın Açılışı İle Birlikte Facebook Sayfası Kurmaya Başlamış Ve Kendilerini Facebook Sayfası Üzerinden Temsil Gücüne Sahip olmuşlardır. Ancak Profesyonel Bir Şekilde İçerik Üretmeyen, Güncel Tutulmayan Facebook Sayfaları Firmaya Yarardan. Çok Zarar Vermektedir. Firmamız 20 Yıllık Tecrübesi Ve Binlerce Referansı İle Profesyonel Facebook İçerik Yönetimi Yapmakta Ve Firmanızın Sosyal Medyada Öne Çıkması Noktasında Profesyonel Destek Sağlamaktadır. Kaliteli İçeriğe Sahip, Ürün Ve Hizmetlerinizin Doğru Hedef Kitleye Hitap Etmesini Sağlayarak Tarafınıza Olan Geri Dönüşerin En yüksek Seviyede Olmasını Sağlıyor Ve Sizi Sosyal Medyada En üste Taşıyoruz.

FACEBOOK REKLAM YÖNETİMİ

Dünya çapında her gün 1 milyardan fazla insanın ziyaret ettiği Facebook büyük, orta veya küçük ölçekli işletmenizi büyütmenize yardımcı olabilir.

Facebook’ta reklam verme amacınızı seçmek için cevaplamanız gereken ilk soru “Bu reklamdan elde etmek istediğim en önemli sonuç nedir?” olmalıdır. Bu reklamlar doğrultusunda internet sitenizden satış yapabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Facebook’ta gönderilerinizi beğenme ve etkileşimde bulunma ihtimali yüksek insanlarla bağlantı kurar, reklamlarınızı ülke, şehir, cinsiyet, yaş, anahtar sözcük, medeni durum, eğitim durumu, iş ünvanı gibi kriterlere göre hedefleyebilirsiniz. Böylece ürün ve hizmetinizi tanıtmak için ayırdığınız bütçeyi, doğru hedef kitleye ulaşmak için en verimli şekilde kullanmış olursunuz. Ayrıca reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri artırabilmek için her bir ürün ya da hizmet için farklı hedef kitleler belirleyebilirsiniz.

Facebook reklamları aracılığıyla potansiyel müşterilerinizi satın almaya teşvik edebilirsiniz. Daha fazla bilgi seçeneğiyle satın almayı düşünen hedef kitlenizle iletişim kurarak onlar hakkında bilgi sahibi olmak, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. 

2-1-710x480
SERTİFİKALI PROFESYONEL EKİP

Enustte.com’da Google Sertifikalı İş Ortağı ve Facebook reklamları konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekiple çalışma şansı elde edersiniz. Uzman ekibimiz size reklamlarınızın hazırlanmasından hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesine, etkili reklam metinlerininyazılmasından görsellerin hazırlanmasına kadar her konuda kesintisiz destek sunar.

Facebook-in-Q4-2018
DOĞRU ANALİZ DOĞRU STRATEJİ

Ensutte.com Olarak Sizi Rastgele Reklamlar Vererek Asla Zarara Uğratmayız. Öncelikle Profesyonel Ekibimiz Tarafından Rakipleriniz İncelenir Hedef Kitleniz Belirlenir. Sonrasında ise Size Uygun Bir Strateji Belirlenerek Bu strateji Öncülüğnde Grafik Metin ve video çalışmaları yapılarak Başarılı bir reklam süreci yönetilir.

facebook-business1-800x480
MAXİUMUM PERFORMANS MİNUMUM MALİYET

Aynı reklam bütçesiyle daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişebilmek amacıyla, ilgi düzeyi yüksek hedef kitle profilleri, reklam metinleri ve reklam görselleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Kampanyalarınız, en yüksek performansı elde etmek üzere iyileştirilir.