ARAMA MOTORLARI REKLAM YÖNETİMİ

google-ads-reklamlari

GOOGLE REKLAMLARI

Müşterilerinize Ulaşmanın En Dijital Yolu. Web sitenizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinize ulaşmak için; birçok reklam kampanyası, reklam kurgusu ve reklam modeli yer almaktadır. Bunların en çok kullanılan reklam modelleri ise: Arama Ağı İçin Metin Tabanlı Reklamlar Alışveriş Reklamları - Google Reklamları Sonuçları Web Sitelerindeki Grafik Görüntülü Reklamlar Banner Reklamları Görsel ve İşitsel Reklamlar ( YouTube Video Reklamları ) Uygulama İçi Mobil Reklamlar ile potansiyel internet kullanıcıları web sitenize yönlendirilir ve marka bilinirliğinizde sağlamlaştırılmış olur. İşletmenize özel Google Reklam modelleri çözümleri için bize ulaşın! Alışveriş reklamları ise şu anda e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi (ROI) olan reklam modeli olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz. Binlerce ürününüze özel teklifler vererek en yüksek ciro getiren ürünlerinize odaklanırız. Bu nedenle Google Reklamlarında Bizimle İşbirliği Yapınız.

70dba298624c481b8dc67840fdd06595

YANDEX REKLAMLARI

Yandex Rusya merkezli, tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı, 2010 yılında Türkiye’ye giriş yapan bir arama motoru şirketidir. Pazara agresif bir giriş yapan, televizyon başta olmak üzere bir çok mecrada yoğun reklam çalışmaları yapan ve tutunmayı başaran Yandex’in Türkiye’deki kullanım oranları giderek artmaktadır. AdresGezgini olarak 2007’den beri Google Ads ve Facebook reklamları konusunda binlerce işletmeye hizmet verdik. Ürün yelpazemizde artık Yandex Direct reklamları da bulunmaktadır. Çalışma mantığı Google Ads’e oldukça benzeyen, tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan Yandex reklamları rekabetin düşük olması nedeniyle oldukça avantajlı bir reklam mecrası durumundadır. Formu doldurmanız durumunda Yandex reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

BING REKLAMLARI

Microsoft Ads (eski adıyla Bing Ads) kampanyaları, hem Bing arama ağında hem de iş ortağı arama motorlarında, Yahoo ve AOL’de reklam yayınlamanıza olanak tanır. Metin ve alışveriş reklamlarıyla, Microsoft arama ağında markanızı milyonlarca müşterinin karşısına çıkarabilirsiniz. Microsoft Ads, Google Ads’in işleyişine çok benzer şekilde çalışır. Hatta tüm Google reklam gruplarınızı ve kampanyalarınızı Bing Ads ile senkronize edebilirsiniz. Tıpkı Google Ads gibi, Bing Ads (Bing Reklamları) içinde reklamlar oluşturur ve anahtar kelimeler için teklif verirsiniz. Microsoft Ads ile daha az bütçe harcarsınız ve daha fazlasını elde edersiniz. Bing’de daha az rekabet vardır, bu da tıklamaların daha ucuz olduğu ve paranızın karşılığını daha fazla alacağınız anlamına gelir. Microsoft Ads dar bir bütçeyle çalışıyorsanız mükemmel bir seçenektir. Ve rekabet Google Ads kadar şiddetli olmadığından, daha düşük reklam harcamalarıyla daha yüksek reklam konumları elde etme şansınız daha yüksektir.

iste-yahoonun-yeni-logosu

YAHOO REKLAMLARI

Yahoo Bing reklamları başta ABD olmak üzere tüm dünyada etkin olarak kullanılsa da ülkemizde son yıllarda dikkat çekmeye başlayan bir reklam yöntemidir. Bu reklam yönteminde Yahoo arama motoru verileri kullanılmaktadır. Ülkemizde Yahoo kullanıcı sayısı artarken genelde daha bilinçli bir kemsin kullanması bu reklam yönteminin etkinliğini ve sonuca ulaşmasını oldukça olumlu etkilemektedir. Google reklamlarına göre hedefe ulaşma ve maliyet anlamında çok daha avantajlı durumdadır. İnternet sitemiz firmanızın internet sitesindeki ürün ve hizmetlerin tanıtımını en etkili ve en etkileşimli şekilde sağlamak amacıyla Yahoo Bing reklam kuralları doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Özellikle ülkemizde fazla bilinmemesinden kaynaklı olarak internet sitemiz Yahoo arama motoru ve reklamları konusunda uzman personellerle sizler için en etkili ve hedef kitleye en iyi mesajı veren bir reklam hizmeti için çalışmaktayız. İnternet sitemiz tarafından etkili ve deneyimli bir şekilde gerçekleştirilen Yahoo Bing reklamları hizmeti neticesinde daha bilinçli, daha kaliteli ve uygun maliyetli reklam faaliyetleri gerçekleştirilmiş olmaktadır.